אודותי

הי, נעים מאוד, שמי עינת מאיו,
אני מחזיקה בשני כובעים - מאמנת אישית וזוגית מתמחה בפוטותרפיה וצלמת - שני תחומים המשלימים זה את זה ויוצרים שילוב עוצמתי בתהליכי האימון והיצירה שלי.


אימון אישי

אני מאמנת ומלווה נשים וגברים שרוצים לעשות שינוי קריירה באמצע החיים.

בתהליך האימון אני עוזרת להם לגלות ולהעיר את התשוקה שבפנים ולדייק את עצמם על מנת לחיות חיים מלאים משמעות ועשייה מתוך חיבור אמיתי למי שהם, לייעוד שלהם ולמיצוי מלוא הפוטנציאל שלהם בקריירה ובחיים.

אני מאמינה שלכל אחד, בכל גיל, יש את היכולת להמציא את עצמו מחדש ולחיות את החיים שהוא חולם ומדמיין לעצמו ומרגישה זכות גדולה להיות חלק מהמסע המרתק הזה של המתאמנים/ות שלי.

בתהליכי האימון אני משתמשת בכלים מעולם האימון הקו אקטיבי, הפסיכולוגיה והפוטותרפיה.


השכלה
בעלת תואר ראשון (BA) במדעי החברה התמקדות בפסיכולוגיה האוניברסיטה הפתוחה.
בוגרת לימודי פוטותרפיה ביה"ס חשיפה.
בוגרת לימודי אימון אישי במכללת יוזמות בשיתוף אוניברסיטת בר אילן. 

התמחות באימון לזוגיות במכללת יוזמות.


אז מה זה אימון אישי?

אימון אישי זהו תהליך קצר מועד ממוקד מטרה של 12-10 מפגשים. התהליך עובד בעיקר על המצב המצוי, העכשווי, כלומר ההווה של המתאמנ/ת והמצב הרצוי, המטרה שלשמה הם הגיעו, העתיד. במהלך האימון, אני כמאמנת עוזרת להם בעזרת הכלים שיש לי ליצור תמונה עכשווית ותמונה עתידית וביחד יד ביד, על ידי גילוי הערכים שחשובים להם, התשוקות שמניעות אותם, עושים צעד אחר צעד לעבר מטרה מוגדרת בזמן ובתוכנית פעולה. תוך כדי התהליך אנחנו משתמשים בחוזקות שלהם ושוברים מחסומים ואמונות מגבילות. אנחנו יוצרים סדר ובהירות וצועדים למטרה- לחלום- לשינוי. 

מוזמנים להכנס לבלוג שלי ולהבין קצת יותר על עולם האימון מנקודת המבט האישית שלי.


פוטותרפיה מהי?

כלי טיפולי או אימוני שמשתמש בצילום על מנת להגיע לתהליכים עמוקים עם המתאמנת או המטופלת ולעקוף מחסומים הקיימים בנו במהלך שיח מילולי. היכולת להסתכל על תמונה או לצלם תמונה ולקחת אותה למקום הפרטי שלנו בצורה כל כך אינטואיטיבית, אסוציאטיבית פותחת לנו דלת ישירה לתת המודע שלנו עוד לפני שהאגו שלנו מספיק להפעיל מניפולציה כלשהי שתסתיר.

בפוטותרפיה עובדים בשלוש דרכים:

  • עבודה עם תמונות קיימות, קלפים.
  • צילום איטואיטיבי של המטופלת/מתאמנת.
  • עבודה עם תמונות מאלבום התמונות המשפחתי.


צילום

את הסטודיו לצילום הקמתי לפני 15 שנה ומאז אני מצלמת צילומי פורטרט ותדמית לבעלי עסקים ואנשי קריירה שרוצים תמונות מקצועיות לאתרים ולרשתות החברתיות. בנוסף אני מצלמת צילומי משפחה ובוקים לבת מצווה. 


סדנאות
אני מפעילה סדנאות צילום ופוטותרפיה לנוער ולמבוגרים, סדנאות מטעם משרד החינוך של "באים בטוב" ו"גפ"ן", סדנאות לאמהות ובנות, סדנאות לנוער בסיכון בבתי ספר ופנימיות וסדנאות העצמה לנשים גם און ליין (ניתן למצוא את הסדנאות שלי גם באתר funzing).

סדנת צילום ופוטותרפיה לנוער (גפ"ן) משרד החינוך

מפגשים העוסקים בנושאים ואתגרים רגשיים/חברתיים מותאמי גיל בעזרת עולם הצילום והפוטותרפיה. הכרות עם עולם הצילום - במובן הטכני, החוויתי והטיפולי. יצירת מרחב מכיל ומקבל התורם להעלאת הערך העצמי ותחושת המסוגלות האישית והחברתית. הבעה ויצירה אישית וקבוצתית בעזרת צילום, תמונות ועזרים אמנותיים נוספים. ביטוי רגשי וחברתי בתהליך הצילום תוך יצירת מעגל שיתופי ומכיל בין המשתתפים.

סדנת צילום ופוטותרפיה לאמהות ובנות 

סדנת צילום חוויתית ומעצימה לאמהות ובנות בגיל ההתבגרות התורמת לחיזוק והעמקת הקשר ומעודדת תקשורת הדדית מקרבת. במהלך הסדנא נלמד טיפים מעולים בצילום, נצלם ונצטלם ונראה את השתקפותינו בעיני בנותינו ולהיפך. נתרגל תקשורת בעזרת צילומים ועוד תרגילים מרתקים.  בסוף הסדנא תזכו להצטלם ביחד בסטודיו ותקבלו תמונות למזכרת.  

סדנת התשוקה

האם את מרגישה שיש לך הכל, אבל בכל זאת משהו חסר? האם את במקום הנכון? במסלול הנכון? בואי לסדנת ״לחיות בתשוקה״!  בסדנה תביני את המשמעות של מימוש התשוקות שלנו וההשפעה שלהן על החיים שלנו בכל תחום אפשרי. תלמדי לזהות מהן אותן תשוקות של כל אחת מאיתנו ותצאי למסע פנימי של מה את רוצה באמת. לאחר שתזהי את התשוקות שלך, תעבדי על הדרך להביא אותן לחייך על מנת לחיות חיים מלאים בהנאה ובמימוש היעוד האמיתי שלך שמבטא את אותן התשוקות. לבסוף תכיני לוח חזון של התשוקות שלך, שתוכלי להתכוונן אליהן ושיהיה לך מול העיניים ויזכיר לך לעשות תמיד את הבחירות שמתאימות לך.  לחיות חיים בתשוקה זה המפתח לחיים מאושרים ומוגשמים. **הסדנה מבוססת על הספר "מבחן התשוקה" של ג'נט בריי אטווד.

סדנת צילום נוער

הסדנא מיועדת לבנים ובנות בגיל העשרה שאוהבים לצלם, להצטלם ורוצים ללמוד ולהעשיר את הידע שלהם בצילום תוך התנסות ולמידה אקטיבית וחוויתית.


חנות הבוטיק שלי

אני מפתחת ומוכרת בחנות אינטרנטית קלפים השלכתיים, משחקים ועוד מוצרים מיוחדים לאנשי טיפול, מאמנים ומתאמנים. מוזמנות להרשם למועדון הלקוחות שלי ולהתעדכן מפעם לפעם במוצרים חדשים ובמבצעים מעניינים.


ובנימה אישית...

קצת עלי, אני גרה בכפר סבא, נשואה באושר לניצן ואמא לשני בנים מהממים, כלב וכלבה. מאז ומתמיד אהבתי לעבוד עם אנשים, תמיד הקפתי את עצמי באנשים מעולמות שונים וחלמתי לעבוד בעבודה עם משמעות. למדתי תואר ראשון בפסיכולוגיה אבל איפה שהוא בדרך, התגלגלתי לעולם הצילום וגם שם עבדתי וצילמתי אנשים. לפני 3 שנים, בעקבות שיחה אקראית לגמרי עם לקוחה בתוספת הרגשה פנימית שלי שהגיע זמן לשינוי - נרשמתי ללימודי פוטותרפיה (טיפול בצילום). במהלך הלימודים עברתי תהליך מאוד משמעותי והבנתי שאני לא נמצאת במקום המדוייק לי בחיים והמשכתי ללימודי אימון אישי (קאוצ'ינג). בשלוש שנים האלו עברתי התפתחות וצמיחה אישית על ידי עבודה וחקירה פנימית שהובילו אותי לחלום שלי ולשליחות שלי. היום אני במקום המדוייק לי, חיה בכל רגע מחדש את התשוקה שלי להשפיע ולעזור לנשים וגברים כמוני שמרגישים שהם צריכים ורוצים שינוי ותוך כדי גם משלבת את הצילום והפוטותרפיה שהיא כלי משמעותי בתהליכי האימון שלי. הייעוד שלי זה ללוות נשים וגברים למימוש התשוקה שלהם בקריירה וכמו שאני עשיתי את זה באמצע החיים- כל אחד יכול!!

אם גם את/ה רוצה לעשות שינוי, מזמינה אותך לשיחת ייעוץ ללא עלות - 0523557433

"כשאדם באמת חושק במשהו, כל היקום מתארגן כדי לעזור לו להשיג את החלום שלו" 

פאולו קואלו.

                                                 

כתבה עלי במגזין לאשה: